Dřevěné puzzle Minions Despicable Me 3 Educa 2x50 dílů od 5 let

Popis produktu

Dřevěné puzzle s motivem Mimoni Despicable Me 3 představují krásné puzzle pro všechny dětičky od 5 let. Každé dítko zná zábavnou pohádku, ve které malí žlutí pomocníci pomáhají panu Gruovi s různými nezbednými kousky. Balení puzzle obsahuje 100 dílků - po 50 pro oba obrázky. Dřevěné puzzle po sestavení tvoří dva obrázky, s různými motivy. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního dřeva. Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti.

Tyto puzzle jsou polepené hezkými, veselými obrázky s motivem z oblíbené animované pohádky. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů pro snadnější manipulaci. Dřevěné puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Puzzle jsou vhodné pro věkovou kategorii od 5 let.

S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 5 let
PůvodSpain
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků50+50
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné