Dřevěné puzzle Minions Despicable Me 3 Educa 2x25 dílů od 4 let

Popis produktu

Dětské dřevěné puzzle s motivem pohádky Mimoni budou chtít všechny vaše děti. Motiv těchto puzzle je ze známé pohádky o malých žlutých pomocnících pana Gru. Balení skládačky obsahuje dva obrázky, z nichž každý obsahuje 25 dílků (2x25 dílů). Pohádkové puzzle jsou vyrobeny z kvalitního dřeva. Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti. Tyto dřevěné puzzle jsou polepené hezkými, veselými obrázky s motivem z oblíbené pohádky.

Jednotlivé dílky skládačky jsou větších rozměrů a umožňují snadnější manipulaci. Dřevěné puzzle pro děti se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s touto dřevěnou skládačkou vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Puzzle jsou vhodné pro děti od 4 let.

Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat, že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 4 let
PůvodSpain
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle25+25
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné