Dřevěné puzzle Miles from Tomorrow Educa 100 dílů od 5 let

Popis produktu

Puzzle od výrobce Educa s motivem Miles from Tomorrow jsou krásné dřevěné puzzle vhodné pro všechny děti od 5 let. Miles from Tommorow je milá pohádková série o chlapečkovi Milesovi, který žije ve vesmíru a zažívá různé vesmírné dobrodružství. Balení dřevěných puzzle obsahuje 100 dílků. Dílky puzzle jsou vyrobeny z kvalitního a ekologicky zpracovaného dřeva. Dřevo pochází ze zalesněných oblastí, které jsou neustále obnovovány. Po poskládání puzzle si děti vytvoří nádherný pohádkový obrázek s rozměry 36*26 cm.

Skládání puzzle je velmi oblíbená zábava pro celou rodinu. Vhodným způsobem rozvíjí dětskou logiku, představivost a manuální zručnost. V dětech se rozvíjí smysl pro detail, trénují si koncentraci a trpělivost. Dřevěné puzzle pro děti se po sestavení dají slepit lepidlem, dát do rámečku a vytvoří tak stylový obraz. Výrobce Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. Puzzle splňují bezpečnostní standardy Evropské unie, takže jsou pro děti zcela bezpečné.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nesmí chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který vyniká ve výrobě různorodých puzzle a naučných her pro všechny věkové kategorie.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 5 let
PůvodSpain
Rozměry produktu36*26 cm
Rozměry balení25*16,5*6,5 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků100
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné