Dřevěné puzzle Mickeyho dobrodružství Educa 2x50 dílů od 5 let

Popis produktu

Dětské puzzle ze dřeva s motivem Mickeyho dobrodružství. Motiv obrázků těchto puzzle je z pohádky Mickey Mouse, černé myšce s červenými kraťásky, která se svými přáteli zažívá velmi zajímavé dobrodružství, řeší hádanky a problémy. Dřevěné puzzle po poskládání tvoří dva obrázky, s různým motivem. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů a umožňují snadnější manipulaci. Puzzle jsou vhodné pro děti od 5 - 6 let. Velikost obrázku po poskládání je 26*18 cm.

Balení puzzle obsahuje 100 dílků - po 50 pro oba obrázky. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního dřeva. Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti. Tyto puzzle jsou polepené hezkými, veselými obrázky s motivem z oblíbené pohádky. Dřevěné puzzle pro děti se dají po poskládání opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 79
Technické parametry
VěkOd 5 let
PůvodSpain
Rozměry produktu26*18 cm
Rozměry balení25*16,5*6,5 cm
Počet dílků100
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...