Dřevěné puzzle Medvídek Pú a Tygr Educa 2x16 dílů

Popis produktu

Dětské dřevěné puzzle s motivem Medvídek Pú a Tygr. Motiv obrázku těchto puzzle je z pohádky o Medvídkovi Pú a jeho kamarádech. Medvídek Pú je mlsný medvídek, který mě velmi rád med - přímo od včel. Kamarádi se s jinými zvířátky z lesa, jako je tygr, prasátko či oslík. Spolu zažívají různá dobrodružství. Tyto puzzle jsou polepené hezkými, veselými obrázky s motivem z oblíbené pohádky. Balení puzzle obsahuje 32 dílků - 16 dílků na jeden obrázek. Velikost obrázku po poskládání je 26*18 cm.

Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů a umožňují snadnější manipulaci. Dřevěné puzzle po poskládání tvoří dva obrázky. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního dřeva. Destké puzzle ze dřeva se dají po poskládání opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Puzzle jsou vhodné pro děti od 3 let. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodSpain
Rozměry produktu26*18 cm
Rozměry balení25*16,5*6,5 cm
Dílky puzzle32
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné