Dřevěné puzzle Medvěd v pyžamu Zigolos Janod 18 dílků od 24 měsíců

Popis produktu

Janod dřevěné puzzle Zigolos Medvěd v pyžamu je krásná hračka ze dřeva z dílny francouzských designérů vhodná pro dívky a chlapce od 2 do 4 let. Dřevěná hračka pro děti má pěkný barevný motiv s rodinou 6 medvědů velkých 8,5*13 cm. Skládačka je vyrobena z kvalitního masivního dřeva, takže je snadno uchopitelná pro nejmenší děti. Dřevěné puzzle pro děti spolu obsahuje 6 kusů zvířátek – medvědů v pestrých pyžamech, které děti musí sestavit z 3 dílků a následně 1 medvěda umístit do otvoru stromu. Puzzle Medvěd v pyžamu je dodáváno v dřevěné krabičce a děti si ho mohou jednoduše vzít kdekoliv s sebou. Dopřejte tuto originální skládačku plnou barev svým nejmenším ratolestem a pomozte jim nejen při rozvoji jemné motoriky, ale i při poznávání tvarů, barev, posilování paměti, pozornosti, logického myšlení a vyjadřování.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární a to ne nadarmo. Manipulací s dřevěnými hračkami francouzské značky Janod se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním dřevěných povrchů se zvyšuje a rozvíjí hmatová citlivost. Všechny hračky Janod mají edukační charakter, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Hračky a doplňky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neodštěpovalo a použité barvy a laky na povrchové úpravě jsou zdravotně nezávadné a bezpečné. Dřevěné puzzle pro nejmenší je nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev.

Janod je renomovaná francouzská společnost, která vyvíjí prvotřídní dřevěné hračky pro děti, které jsou jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí, mají veselé barvy a hebký povrch. Hračky pro děti Janod splňují ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy, proto si můžete být jisti, že si děti hrají a baví se ve zcela bezpečné atmosféře. Kromě maximální bezpečnosti jsou hračky Janod charakterizovány i atraktivním provedením a dětem po celém světě přinášejí spoustu zábavy už dlouhá léta.

Vlastnosti

  • dřevěné puzzle s barevným motivem
  • dřevo pochází ze zodpovědně obhospodařovaných lesů, které žádným způsobem nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • vhodná pro děti od 2 do 4 let
  • ideální na rozvoj jemné dětské motoriky, učení se barev, tvarů
  • na posílení paměti, pozornosti, logického myšlení
  • v pestrých barvách, které děti zaujmou
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • jedinečný francouzský design
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu20*22*8 cm
Rozměry balení21*9*14 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,22 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.