Dřevěné puzzle Lví Král Educa 2x50 dílků od 5 let

Popis produktu

Dřevěné puzzle s motivem populární pohádky Lví král potěší všechny malé milovníky dětských skládaček ve věku od 5 let. Pohádka z dílny Walta Disneyho rozvíjí přátelství mezi zvířaty. Dřevěné puzzle po složení všech dílků tvoří dva obrázky, s různým motivem. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního dřeva. Balení puzzle obsahuje celkem 100 dílků - po 50 pro oba obrázky. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů, čímž umožňují snadnější manipulaci. Velikost každého obrázku po sestavení puzzle je 26*18 cm.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. Tyto puzzle jsou polepené hezkými veselými obrázky s motivem z oblíbené pohádky. Dřevěné puzzle pro děti se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Španělská společnost Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her.

Puzzle pro děti splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro hru dětí. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 5 let
PůvodSpain
Rozměry produktu26*18 cm
Rozměry balení25*16,5*6,5 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků2x50
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné