Dřevěné puzzle Kouzelné Vánoce Chunky Janod s 5 vkládacími figurkami od 18 měsíců

Popis produktu

Dřevěné puzzle Kouzelné Vánoce Chunky je nádherná dřevěná skládačka vhodná pro děti od 18 měsíců. Dřevěná hračka pro děti s nadčasovým motivem Vánoc pochází z dílny francouzských designérů Janod. Dřevěné puzzle se skládá z dřevěné podložky, která je krásně ilustrovaná a přibližuje nejmenším dětem čas vánočních svátků, a 5 vkládacích dílků, mezi nimiž děti najdou holčičku s panenkou, chlapečka na houpacím koníkovi, sněhuláka, Mikuláše na saních a ozdobený vánoční stromeček. S jednotlivými dílky puzzle se děti zahrají kdekoli. Jednotlivé dílky musí děti vkládat do otvorů a po správném vložení jim tak vznikne krásný obrázek s vánoční atmosférou. Dopřejte tuto zábavnou a zajímavou hračku svým nejmenším ratolestem a pomůžete jim nejen při rozvoji jemné motoriky, ale i při poznávání tvarů, barev, posilování paměti a logického myšlení.

Hračka je vyrobena z kvalitního masivního dřeva, takže je snadno uchopitelná pro nejmenší děti. Dřevěné puzzle pro děti mají rozměry jsou 22*​2,1*22 cm. Dřevěné puzzle pro nejmenší Kouzelné Vánoce Chunky je nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev. Vánoce milují všechny děti a s dřevěným puzzle Chunky od Janod si kouzelnou vánoční atmosféru děti mohou připomínat po celý rok. Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární a to ne nadarmo. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním dřevěných povrchů se zvyšuje a rozvíjí hmatová citlivost. Všechny hračky francouzské značky Janod mají edukační charakter, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte.

Hračky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neštípilo a použité barvy a laky na povrchové úpravě jsou zdravotně nezávadné a bezpečné. Francouzská společnost Janod přináší na trh kvalitní dřevěné hračky s francouzským designem, které jsou jednak hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v zcela bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti.

Vlastnosti

 • dřevěné puzzle s tématikou Vánoc
 • 5 vkládacích dílků
 • dřevo pochází ze zodpovědně obhospodařovaných lesů, které žádným způsobem nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
 • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
 • vhodné pro děti od 18 měsíců
 • ideální na rozvoj jemné dětské motoriky, učení se barev, tvarů,
  na posílení paměti, logického myšlení
 • rozměry 22*​​2,1*22 cm
 • v barvách, které děti zaujmou
 • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
 • nadčasový francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu22*2,1*22 cm
Rozměry balení22*2,1*22 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...