Dřevěné puzzle pro nejmenší Instruments Fleurus Janod hudební 7 dílů od 18 měsíců

Popis produktu

Dřevěné hudební puzzle (Fleurus) Instruments jsou úžasná hračka ze dřeva vhodná pro děti od 18 do 36 měsíců. Dřevěná hračka pro děti má podobu hudebních nástrojů, které po vložení na správné místo začnou hrát jako opravdové housle, klavír, kytara a podobně. Pro lepší uchopení má každá část puzzle úchytku. Dřevěné puzzle pro děti spolu obsahuje 7 nástrojů pro vaše malé hudebníky. Dopřejte tuto zábavnou a tak zajímavou hračku svým nejmenším ratolestem a pomozte jim nejen při objevování a poznávání hudebních nástrojů, ale i při rozvoji jemné motoriky a poznávání tvarů a barev. Kromě toho dřevěné puzzle pomůže i při posilování paměti, pozornosti a logického myšlení. Hračka ze dřeva pro děti je nadčasová, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární a to ne nadarmo. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním dřevěných povrchů se zvyšuje a rozvíjí hmatová citlivost. Všechny hračky Janod mají edukační charakter, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Hračky a doplňky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neštiepilo a použité barvy a laky na povrchové úpravě jsou zdravotně nezávadné a bezpečné. Janod je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

Janod se zabývá vývojem prvotřídních dřevěných hraček pro děti, které jsou inspirované francouzským designem. Hračky Janod jsou nejen zábavné, ale přispívají také k rozvoji dětské inteligence. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • hrací dřevěné puzzle s hudebními nástroji
  • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • vhodná pro děti od 18 do 36 měsíců
  • ideální na rozvoj jemné dětské motoriky, učení se barev, zvuků hudebních nástrojů
  • pomáhá s rozvojem paměti, pozornosti, logického myšlení
  • v pestrých barvách, které děti zaujmou
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • francouzský design
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu30*2,5*21 cm
Dílky puzzle7
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné