Dřevěné puzzle Hledá se Nemo Educa 2x25 dílů od 24 měsíců

Popis produktu

Dřevěné puzzle pro děti s motivem filmu Hledá se Nemo. Motiv obrázku těchto puzzle je z filmu o rybičce Nemo, která se jednoho dne rozhodne prozkoumat oceán iz jiné strany, než ho zná z domu. Omylem se dostane do akvária jednoho zubaře. No ostatní rybičky v tom akváriu mu pomohou dostat se zpět domů. A i když je oceán místy nebezpečný, Nemo zažije úžasné dobrodružství a pozná nové přátele. Balení puzzle obsahuje 50 dílků - 25 dílků na jeden obrázek. Dřevěné puzzle po poskládání tvoří dva obrázky. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního dřeva.

Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti. Tyto puzzle jsou polepené hezkými, veselými obrázky s motivem z oblíbené pohádky. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů a umožňují snadnější manipulaci. Dětské dřevěné puzzle se dají po poskládání opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Puzzle jsou vhodné pro děti od 2 - 3 let. Velikost obrázku po poskládání je 26*18 cm.

Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodŠpanělsko
Rozměry produktu26*18 cm
Rozměry balení25*16,5*6,5 cm
Dílky puzzle50
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.