Dřevěné puzzle Hledá se Dory Educa 2x50 dílů od 5 let

Popis produktu

Dětské dřevěné puzzle s motivem pohádky Hledá se Dory budou chtít všechny vaše děti. Motiv těchto puzzle je ze známé pohádky o zapomnětlivý modré rybičce. Balení skládačky obsahuje dva obrázky, z nichž každý obsahuje 50 dílků (2x50 dílů). Pohádkové puzzle jsou vyrobeny z kvalitního dřeva. Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti. Tyto dřevěné puzzle jsou polepené hezkými veselými obrázky s motivem z oblíbené pohádky.

Jednotlivé dílky skládačky jsou větších rozměrů a umožňují snadnější manipulaci. Dřevěné puzzle pro děti se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s touto dřevěnou skládačkou vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Puzzle jsou vhodné pro děti od 5 let. Velikost obrázku po sestavení je 26*18 cm. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat, že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 5 let
PůvodSpain
Rozměry produktu26*18 cm
Rozměry balení25*16,5*6,5 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků100
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...