Dřevěné puzzle zvířátka Lift Out Puzzle Friends Eichhorn 10 dílů 6 druhů od 24 měsíců

Popis produktu

Dřevěné vkládací puzzle Puzzle Friends Eichhorn je originální dřevěná hračka, která potěší všechny kluky a dívky již od 24 měsíců. Dřevěné puzzle v krásných barvách jsou vyrobeny z kvalitního dřeva s jemným povrchem. Puzzle s 9 dílky prověří dovednost, logické myšlení a technickou představivost každého dítěte, které se snaží najít způsob, jak co nejrychleji složit puzzle s motivem zvířátek. Uvedená cena platí za 1 druh puzzle, na výběr máte tyto motivy: kočička, pejsek, myška, zajíček, medvídek, kachnička.

Při skládání puzzle si děti trénují trpělivost, mohou si se svými kamarády a sourozenci zasoutěžit, komu se podaří puzzle nejrychleji složit. Podporuje se tak v nich zdravá soutěživost a po dokončení puzzle nabírají sebevědomí a učí spoléhat na vlastní schopnosti. Klasické dřevěné hračky se těší stále větší popularitě a díky prvotřídnímu materiálu se pyšní vysokou odolností a pevností. Při výrobě a zpracování dřeva se dodržovaly nejvyšší standardy kvality, hračka splňuje i přísná kritéria kvality, hračky jsou bezpečné pro hru nejmenších dětí.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • dřevěné vkládací puzzle
  • 6 různých druhů
  • 10dílná sada
  • špičkový německý design od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodné od 24 měsíců

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
Rozměry produktu1*15*15 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.