Dřevěné puzzle Domácí zvířátka Tactile Janod s texturou 4 díly od 12 měsíců

Popis produktu

Puzzle pro děti Tacticle s texturou Domácí zvířata jsou krásně ilustrované dětské puzzle s motivem domácích zvířátek. Dětské puzzle z dílny francouzských designérů potěší dívky a chlapce od 12 do 36 měsíců. Zvířátka si děti mohou pohladit, a tak pomocí textury na těle zvířátek poznávají děti zvířátka i dotykem. Na děti čekají 4 domácí zvířátka, zajíček, pejsek, kočička a kuřátko. Balení puzzle obsahuje 4 dílky, které děti vkládají na hrací desku. Rozměr hračky je 22*2,5*22 cm. Děti pomocí puzzle poznávají zvířátka vizuálně i dotykem. Děti při skládání puzzle se učí barvy, mohou napodobovat zvuky zvířátek a větší děti vyprávět krátké příběhy.

Dětské puzzle rozvíjejí logické myšlení, pozornost a paměť dětí. Po složení puzzle mohou rozvíjet své komunikační schopnosti popsáním obrázku o životě domácích zvířátek. Skládáním puzzle se rozvíjí jemná motorika, děti se učí vnímat vztah mezi částmi a celkem. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů pro snadnější manipulaci. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Hrou s těmito puzzle pro nejmenší děti si také dětičky trénují jemnou motoriku, hmatovou citlivost a navíc se naučí něco nového o zvířátkách.

Všechny hračky Janod mají edukační charakter, protože ve velké míře přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s hračkami Janod se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním povrchů se posiluje hmatová citlivost dále rozvíjejí logické myšlení a paměť, děti poznávají a objevují nové předměty. Dětská hračka Janod se díky svému jedinečnému francouzskému designu, kvalitním materiálům a barevnému provedení stane oblíbeným společníkem dětí během dlouhých letních nebo zimních večerů a zaručí, že se nikdy nebudou nudit a jen tak ztrácet čas.

Janod je renomovaná francouzská společnost, která vyvíjí prvotřídní dřevěné hračky pro děti, které jsou jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí, mají veselé barvy a hebký povrch. Hračky pro děti Janod splňují ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v zcela bezpečné atmosféře. Kromě maximální bezpečnosti jsou hračky Janod charakterizovány i atraktivním provedením a dětem po celém světě přinášejí spoustu zábavy už dlouhá léta.

Vlastnosti

  • dětské puzzle domácí zvířata 4 dílky
  • rozměry 22*​​2,5*22 cm
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • vhodné pro děti od 12 do 36 měsíců
  • ideální na rozvoj jemné motoriky, logického myšlení, poznávání zvířátek
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • úžasný francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 12 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu22*2,5*22 cm
Rozměry balení25*2,5*25 cm
Tloušťka puzzle2,5 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,4 kg
Počet dílků4
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...