Dřevěné puzzle Disney svět Educa 100 dílů od 5 let

Popis produktu

Dřevěné puzzle pro děti s motivem Disney svět. Motiv obrázku těchto puzzle jsou postavičky od tvůrců Disney. Na obrázku najdeme různé postavy jako Pocahontas, Peter Pan, Sněhurka, Jasmína, Alenka z Krajiny zázraků, Popelka, Mickey Mouse a jeho přátelé, Lilo a Stitch, Medvídek Pú a přátelé, Bambi, Lady a Tramp, a mnozí další. Dřevěné puzzle po poskládání tvoří jeden velký obrázek. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního dřeva. Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti.

Puzzle jsou vhodné pro děti od 5 let. Balení puzzle obsahuje 100 dílků. Tyto puzzle jsou polepené hezkými, veselými obrázky s motivem z oblíbené pohádky. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů, čímž umožňují snadnější manipulaci. Dětské dřevěné puzzle se dají po poskládání opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Velikost obrázku po poskládání je 36*26 cm.

Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. Spuzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 5 let
PůvodSpain
Rozměry produktu36*26 cm
Rozměry balení25*16,5*6,5 cm
Dílky puzzle100
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné