Dřevěné puzzle Disney Princezny Educa 2x16 dílů od 4 let

Popis produktu

Dřevěné puzzle pro děti s motivem Šípkové Růženky a Popelky potěší všechny holčičky od 4 let. Motiv obrázku těchto puzzle znají všechny malé princezny, které mají rády Disney pohádky. Tyto puzzle jsou polepené hezkými veselými obrázky s motivem z oblíbené pohádky o Popelce a Šípkové Růžence. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů a umožňují snadnější manipulaci. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního dřeva. Balení puzzle obsahuje 2x16 dílků, ze kterých si děti poskládají 2 různé puzzle.

Dětské dřevěné puzzle po sestavení tvoří dva obrázky. Splňují bezpečnostní standardy a vaše dětičky si při jejich skládání užijí kopec bezpečný zábavy. Dřevěné puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Puzzle jsou vhodné pro děti od 4 let. Velikost obrázku po sestavení je 26*18 cm. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 4 let
PůvodSpain
Rozměry produktu26*18 cm
Rozměry balení25*17*7 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků2x16
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné