Dřevěné puzzle Pixar Disney Educa 2 x 50 dílků od 5 let

Popis produktu

Dřevěné dětské puzzle s dvěma animovanými motivy z dílny Pixar potěší všechny chlapce a dívky, které mají rády pohádku Auta a hrdinský svět rodinky Úžasných. Puzzle pro děti se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Puzzle jsou vhodné pro děti od 5 let. Velikost obrázku po sestavení je 26*18 cm.

Balení puzzle obsahuje 100 dílků – po 50 dílcích pro oba obrázky. Puzzle po sestavení tvoří dva obrázky. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního dřeva. Splňují bezpečnostní standardy – jsou bezpečné pro děti. Tyto puzzle jsou polepené hezkými, veselými obrázky. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů a umožňují snadnější manipulaci. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce.

S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat, že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 5 let
PůvodŠpanělsko
Rozměry produktu26*18 cm
Rozměry balení25*17*7 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle2x 50
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.