Dřevěné puzzle Masha and the bear Educa 2 x 25 dílků

Popis produktu

Dřevěné puzzle pro děti s motivem animované pohádky Máša a medvěd zabaví všechny děti od 4 let. Každé dítě rádo skládá barevné puzzle s motivem oblíbených postaviček z příběhů. Balení těchto puzzle pro děti obsahuje sadu dvou obrázků s nezbednou Mášou a medvědem, kteří spolu zažívají různá dobrodružství. Každý obrázek sestává z 25 kvalitních dílků (2 x 25 dílů), které se budou vaše děti snažit poskládat. Dětské puzzle jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a splňují bezpečnostní standardy, s ohledem na bezpečnost vašich dětí.

Jednotlivé dílky skládačky jsou přizpůsobeny pro dětské ruce, aby se s nimi snadno a jednoduše manipulovalo. Dřevěné puzzle pro děti se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabice. Hra s dřevěnými puzzle je ideální pro rozvoj jemné dětské motoriky, fantazie a představivosti. Děti si při hře s puzzle rozvíjejí smysl pro detail a dokáží se lépe soustředit. Velikost obrázku po sestavení je 26*18 cm. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her.

V nabídce firmy Educa je množství krásných, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat, že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 4 let
PůvodSpain
Rozměry produktu26*18 cm
Rozměry balení25*17*7 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle2x 25
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...