Dřevěné prkýnko se sýrem Cheese Chopping Board Tender Leaf Toys s nožem na krájení od 24 měsíců

Popis produktu

Dřevěné prkýnko se sýrem Cheese Chopping Board představuje skvělý dárek pro děti od 2 let, které si rády hrají na povolání kuchařů. Originální 7dílná dřevěná sada obsahuje kvalitní prkýnko na krájení v motivem myšky, bagetu a 4 druhy sýra, přičemž jsou potraviny rozděleny na více částí, aby je děti mohly snadno a bezpečně krájet pomocí praktického dřevěného nožíku. Prkýnko s doplňky ocení každý malý šéfkuchař, který rád připravuje sýrové pochoutky. Dřevěnou krájecí sadu navrhli špičkoví designéři Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a na výrobě se podíleli zruční řemeslníci.

Syté barvy a originální britský design na sadě podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Kuchyňská sada ze dřeva vydrží vašim nejmenším dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Sourozenci a kamarádi si zahrají hry na kuchaře, budou pečlivě krájet sýr na menší části. Souprava s dřevěnými sýry je produktem nejvyšší kvality, hrou na povolání si děti zlepšují jemnou motoriku, komunikační schopnosti, logické myšlení a představivost. Tato sada okouzlí nejen děti, ale i dospělé, ozdobí každý dětský pokojíček a vytvoří útulnou atmosféru.

Každý z dílů je precizně vypracován do nejmenších detailů, děti budou každý den objevovat nové herní možnosti. Barevné doplňky v sobě nesou poselství tradičních britských tradic, rozvíjejí v dětech estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, nabírají sebevědomí a kreativně se realizují. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost.

Cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, ve kterých probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěné prkýnko se 4 druhy sýra a bagetou
  • dřevěný nůž n a krájení
  • 7dílná souprava
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodné od 3 let

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu15*17*7 cm
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.