Dřevěné poutko na dudlík Rabbit Baby Eichhorn 27 cm s oušky a kuličkami od 0 měs

Popis produktu

Dřevěné poutko na dudlík Rabbit Baby od německého výrobce Eichhorn je výborným dárkem pro všechna miminka již od 0 měsíců. Stylové dřevěné poutko ve tvaru zajíčka je vyrobeno z nejkvalitnějšího bukového dřeva, které je odolné a jeho povrch je velmi příjemný na dotek. Tělíčko krásného dřevěného zajíčka tvoří barevné kuličky a na hlavičce má jemná plyšová ouška. Poutko je vybaveno kvalitním klipem, díky kterému k němu snadno přichytíte dudlík. Tento vynikající doplněk potěší chlapce i dívky a vydrží ve vaší rodině po dlouhá léta.

Hračky pro nejmenší jsou důležité pro vývin každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku, formují jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních měsících života je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk. Dřevěné poutko ve tvaru zajíčka stimuluje pozornost vašich nejmenších, pomáhá jim poznávat nové tvary a barvy. Originální doplněk působí na děti uklidňujícím dojmem, vytváří útulnou atmosféru. Jeho délka je 27 cm. Při výrobě a zpracování dřeva byly dodržovány nejvyšší standardy kvality, splňuje i přísná kritéria kvality, je bezpečná pro hru nejmenších dětí.

Již více než 60 let přináší německý výrobce Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů, k výrobě hračky použito výhradně 100% dřevo FSC® získané udržitelným lesnictvím v Bavorském lese. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodNěmecko
Celková délka27 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.