Dřevěné potraviny Supermarket Grocery Set Tender Leaf Toys potraviny citrony a sardinky

Popis produktu

Dřevěné potraviny Supermarket Grocery Set představují výborný dárek pro všechny děti od 3 let, které si rády hrají hry s dětskými obchůdky a kuchyňkami. Bohatý sortiment v sobě skrývá nádobku se zmrzlinou, popkorn, jídlo pro kočky, plechovku s broskvemi, rajčatovou omáčku, olivový olej, 3 citrony v síťce, balíček křupek se šustivým papírem uvnitř, balíček hrášku s tvrdými kuličkami, plechovku sardinek, rýži, balíček špaget, sýr a suchary. Nadčasovou sadu navrhli špičkoví designéři Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a na výrobě se podíleli zruční řemeslníci, je to výborný doplněk k dětským kuchyňkám a obchodům, dá se s nimi hrát i samostatně.

Syté barvy a originální britský design na dřevěných potravinách podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Dřevěná sada vydrží vašim nejmenším dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Sourozenci a kamarádi si zahrají hry na prodavače a zákazníky, naučí se vybírat kvalitní potraviny, a přitom se dohadují o ceně. Dřevěná souprava potravin je produktem nejvyšší kvality, který vytvoří při hře neopakovatelnou atmosféru, přičemž si děti zlepšují jemnou motoriku. Tato sada okouzlí nejen děti, ale i dospělé.

Každý z dílů je precizně vypracován do nejmenších detailů, děti budou každý den objevovat nové herní možnosti. Barevné doplňky v sobě nesou poselství tradičních britských tradic, rozvíjejí v dětech estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, nabírají sebevědomí a kreativně se realizují. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost.

Záměrem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěné potraviny do obchůdků a kuchyněk
  • bohatá sada doplňků nejvyšší kvality
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodné od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu26*29*15 cm
Rozměry balení20*10*20 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,08 kg
Barvatyrkysová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.