Dřevěné postavičky rodina Sunny Doll Family Tender Leaf Toys máma táta a 2 děti

Popis produktu

Dřevěné postavičky rodina Sunny jsou krásným doplňkem k dětským domečkům, které ocení všechny děti od 3 let. Moderní sada přináší dětem pestrobarevné dřevěné postavičky, mezi nimiž je figurka tatínka, maminky, chlapečka a děvčátka. Malované figurky jsou oblíbeným doplňkem k dřevěným domečkům Tender Leaf Toys, děti se s nimi výborně zabaví a budou jim vytvářet jejich vlastní životy, příhody a dobrodružství. Krásnou dřevěnou rodinu navrhli přední designéři Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a na výrobě se podíleli zruční řemeslníci.

Syté barvy a originální britský design na figurkách podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Dřevěná souprava figurek vydrží vašim nejmenším dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Děti zažijí množství zážitků při hře s dřevěnou rodinou, mohou vyprávět příběhy svým kamarádům a sourozencům. Rodinka ze dřeva je produktem nejvyšší kvality, pomáhá dětem zlepšovat jemnou motoriku, komunikační schopnosti, logické myšlení a představivost. Okouzlí nejen děti, ale i dospělé, ozdobí každý pokoj a vytvoří útulnou atmosféru.

Každý z dílů je precizně vypracován do nejmenších detailů, děti budou každý den objevovat nové herní možnosti. Figurky v sobě nesou poselství tradičních britských tradic, rozvíjejí v dětech estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, nabírají sebevědomí a kreativně se realizují. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost, zkoumají nové tvary a barvy přirozenou, hravou formou. Rozměry figurek jsou 5*4*11 cm, přičemž celková výška figurky je 11 cm.

Cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže se vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěné postavičky rodina Sunny
  • 4dílna sada
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodné od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu20*4*11 cm
Rozměry balení14*4*26 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,22 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.