Dřevěné počítadlo Tatoo Abacus Janod 10 řádků a 100 kuliček od 12 měsíců

Popis produktu

Janod dřevěné počítadlo Tatoo Abacus je pěkná hračka ze dřeva vhodná pro děti od 12 do 36 měsíců. Dětské počítadlo má spolu 10 řádků s klasickými barevnými kuličkami na počítání, má ideální rozměry 18*9,5*25,5 cm. Na stojanu je 100 barevných kuliček, které zajistí, že počítání bude vždy zábavné. Dřevěná hračka je tradiční prostředek na učení se odčítávání a počítání pro všechny děti, které si takto umí jednodušší představit abstraktní příklady. Mladším dětem poslouží i na rozvoj jemné dětské motoriky a děti se také prostřednictvím počítadla učí barvy a tvary. Dětská dřevěná hračka je nadčasová, neodolají jí několik generací, je vyrobena z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných barev a laků.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární a to ne nadarmo. Všechny dřevěné hračky Janod mají totiž edukační charakter, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním dřevěných povrchů se zvyšuje a rozvíjí hmatová citlivost, děti se učí sčítat a odečítat. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neštiepilo a použité barvy a laky na povrchové úpravě jsou zdravotně nezávadné a bezpečné. Janod je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

Francouzská společnost Janod je známa pestrou nabídkou kvalitních dětských dřevěných hraček, které jsou inspirované francouzským designem. Hračky Janod jsou nejen velmi zajímavé a zábavné, ale přispívají také k rozvoji dětské inteligence. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • dřevěné počítadlo
  • rozměry 18*9,5*25,5 cm
  • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
  • vhodná pro děti od 12 do 36 měsíců
  • v pestrých barvách, které děti zaujmou
  • ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
  • rozvíjí jemnou dětskou motoriku
  • děti se učí počítat
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 12 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu18*9,5*25,5 cm
Rozměry balení19*10,5*26,5 cm
Hmotnost0,64 kg
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné