Dřevěné pexeso Clever Cat Memory Tender Leaf Toys 20 kroužků s 10 zvířátky od 18 měsíců

Popis produktu

Dřevěné pexeso Clever Cat Memory je stylová hračka pro chlapce a dívky od 18 měsíců, na jejímž vývoji se podíleli špičkoví designéři značky Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii. Dítě se může těšit na vynikající sadu 20 kroužků s obrázky a motivy zvířátek, které si vezme kamkoli díky přiložené plátěné tašce. Malí šikulové se budou bavit při hře s pexesem a potrénují si krátkodobou paměť při hledání správných dílků s obrázky zvířátek. S pexesem si také procvičí jemnou motoriku, naučí se rozeznávat různé druhy zvířátek jednoduchou a hravou formou, přičemž si vymýšlejí různé příběhy z říše zvířat.

Dřevěné domino je vyrobeno z pečlivě zpracovaného dřeva a jemné linie v kombinaci se sytými barvami působí na děti uklidňujícím dojmem a zároveň v nich probouzejí fantazii a představivost. Dětské pexeso okouzlí děti pravým britským designem a na jeho výrobě se podíleli i zruční řemeslníci, kteří si dali záležet na každém jednom detailu. Jednotlivé tvary a barvy působí nadčasově, nesou v sobě vlastní hlubokou myšlenku, v dětech se probouzí estetické cítění a vytváří při hře realistickou atmosféru. Dřevěné pexeso je nadčasovou hračkou – poslouží i dalším generacím dětí.

Záměrem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěné pexeso
  • 20dílná souprava
  • kvalitní hračka pro všestranný rozvoj dětí
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodné od 18 měsíců
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu17*20*1 cm
Rozměry balení17*9*18 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle21
Barvabílá
Set produktůNe
gift SS2024TL4721 Drevený králik,TL4722 Drevený zajac,TL4723 Drevený ježko,TL4724 Drevená líška,TL4725 Drevená srnka,TL4726 Drevená veverička,TL4727 Drevená lasica,TL4728 Drevený jazvec
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.