Dřevěné pexeso Picture Memory Game Eichhorn s 20 obrázky na 40 dílcích

Popis produktu

Kvalitní dřevěné pexeso Picture Memory Game od německého výrobce Eichhorn je vynikající hračka, která potěší všechny děti již od 3 let. Na 40 dřevěných díl z prvotřídního bukového dřeva se nachází 20 pestrobarevných obrázků, se kterými si chlapci i dívky procvičí krátkodobou paměť, prostorové vidění a jemnou motoriku. Díky přírodnímu materiálu získají děti originální zážitek při hře s pexesem, které vytvoří v pokojíčku útulnou a příjemnou atmosféru.

Dřevěné pexeso Eichhorn se vyznačuje originálním designem a nejvyšší německou kvalitou, díky níž vydrží ve vaší rodině dlouhá léta. Pestré barvy na dílcích podněcují v dětech kreativní a abstraktní myšlení, přicházejí na nové nápady, učí se, jak realizovat své představy. Po každé výhře nabírají zdravé sebevědomí, dokážou se spolehnout na své vlastní schopnosti.

Již více než 60 let přináší německý výrobce Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů, k výrobě hračky použito výhradně 100% dřevo FSC® získané udržitelným lesnictvím v Bavorském lese. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Doprava 29

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry balení3*23*18 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,38 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.