Dřevěné ozdoby na vánoční stromeček Janod se šňůrkou na zavěšení v dárkovém balení 8 ks

Popis produktu

Dřevěné ozdoby na vánoční stromeček z dílny francouzských designérů Janod je krásná sada vánočních ozdob, se kterými bude váš vánoční stromeček jedinečný. Dřevěné vánoční dekorace v dárkovém balení potěší všechny děti i dospělé, kteří touží po tradiční výzdobě vánočního stromku. 8 ozdob - dárek, Mikuláš, sněhulák, vánoční lízátko ve tvaru paličky, vánoční hvězda, perníček, panenka i mikulášská bota krásně vyniknou na vašem vánočním stromku. Vánoční ozdoby jsou velké 8 cm a díky šňůrce je snadno zavěsíte.

Dřevěné hračky a doplňky jsou dnes ve světě velmi populární a to ne nadarmo. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná dětská motorika, koordinace, zkoumáním dřevěných povrchů se zvyšuje a rozvíjí hmatová citlivost. Všechny hračky francouzské značky Janod mají edukační charakter, přispívají k mentálnímu rozvoji dítěte. Hračky a doplňky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Dřevěné ozdoby na vánoční stromeček jsou dodávány v dárkovém balení a zaručeně potěší malé i velké.

Renomovaná francouzská společnost Janod vyvíjí prvotřídní dřevěné hračky a doplňky, které jsou jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí, mají veselé barvy a hebký povrch. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neštípilo a použité barvy a laky na povrchové úpravě jsou zdravotně nezávadné a bezpečné. Hračky pro děti Janod splňují ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v zcela bezpečné atmosféře. Kromě maximální bezpečnosti jsou hračky Janod charakterizovány i atraktivním provedením a dětem po celém světě přinášejí spoustu zábavy už dlouhá léta. Dřevěné ozdoby na vánoční stromeček jsou nadčasové, a tak se budou na vánočním stromku vyjímat i několik generací.

Vlastnosti

  • dřevěné vánoční ozdoby
  • vhodné pro děti od 3 let
  • v dárkovém balení
  • dřevo pochází ze zodpovědně obhospodařovaných lesů, které žádným způsobem nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • rozměry 8 cm
  • v jemných barvách
  • splňují nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • nadčasový francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu8 cm
Balení v kartonu A / NAno
Barvačervená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...