Dřevěné ovoce a zelenina Picnik Chunky Fruit&Veg Janod 12 kusů od 24 měsíců

Popis produktu

Janod dřevěné ovoce a zelenina Picnik Chunky Fruits&Veg je krásná dřevěná hračka vhodná pro děti od 2 do 4 let. Dřevěná sada obsahuje ovoce a zeleninu rozpůlené na dvě poloviny, dřevěnou piknikovou podložku a nůž. Děti si s ovocem a zeleninou mohou zahrát na piknik v přírodě, výborně se hodí k dětské kuchyňce nebo obchůdku Janod nebo si s nimi mohou hrát samostatně a naučit se tak, jak vypadají různé druhy ovoce a zeleniny. Hraní si s touto krásnou dřevěnou hračkou pomáhá rozvíjet dětskou představivost a fantazii, děti si mohou "krájet" ovoce a zeleninu a připravit tak, například, snídaně svým milovaným. Protože jsou jednotlivé části magnetické, hračka rozvíjí i jemnou motoriku dětí. Dřevěné piknikové ovoce pro děti je nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných barev.

Všechny dřevěné hračky Janod mají vzdělávací charakter, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s dřevěnými hračkami Janod se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním povrchů se posiluje hmatová citlivost. Hračky a doplňky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Dřevo na hračkách Janod  je ošetřeno tak, aby se neoštěpovalo. 

Janod je renomovaná francouzská společnost, jejíž historie sahá do roku 1970. Zabývá se vývojem prvotřídních hraček ze dřeva pro děti, které jsou jednak hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že si děti hrají a baví se v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobce Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • souprava dřevěného ovoce a zeleniny na piknik
  • 12 kusů
  • dá se použít i jako magnetické puzzle
  • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, má certifikát FSC
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • vhodná pro děti od 2 do 4 let
  • ideální na rozvoj jemné dětské motoriky, hmatové citlivosti
  • na učení se o ovoci, zelenině a barvách
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 24 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu24*3,2*25 cm
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné