Dřevěné ovoce Janod v bedničce 12 ks

Popis produktu

Janod dřevěné ovoce v bedničce je krásná dřevěná souprava vhodná pro děti od 3 do 8 let. Dřevěná sada obsahuje 12 kusů ovoce ze dřeva, které má však velmi realistické provedení. Děti si s ovocem v krabičce mohou zahrát na prodavače na trhu, výborně se hodí k dětské kuchyňce nebo obchůdku Janod nebo si s nimi mohou hrát samostatně a naučit se tak, jak vypadají různé druhy ovoce. Dřevěná hračka v krabičce se díky svému jedinečnému designu, kvalitním materiálům a barevnému provedení stane oblíbeným společníkem dětí při hře, které se kromě zábavy i hodně naučí. Přepravka s ovocem je nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím, je vyrobená z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných barev.

Všechny dřevěné hračky Janod mají vzdělávací charakter, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s dřevěnými hračkami Janod se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním povrchů se posiluje hmatová citlivost. Hračky a doplňky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neštípilo. Společnost je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěženo ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

Značka Janod píše svou historii již od roku 1970 a zařadila se k předním společnostem, které se věnují vývoji prvotřídních hraček ze dřeva. V nabídce této značky najdeme dřevěné hračky s tradicí, které jsou však vyráběny moderními technologiemi a splňují očekávání a potřeby dnešních dětí a jejich rodičů. Hračky Janod jsou robustní, stabilní a pevné. Díky použitým kvalitním materiálům získáte pro své dítě nadčasovou hračku, se kterou si budou hrát i další generace. Výrobky značky Janod neustále podstupují inovace, aby naplňovaly moderní trendy. Za kvalitou této francouzské značky stojí i mezinárodní ocenění jako PAL Awards za hračky podporující rozvoj řeči či zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují děti, rodiče a pedagogové.

 Vlastnosti

  • souprava dřevěného ovoce v bedně
  • 12 kusů
  • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, má certifikát FSC
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • vhodná pro děti od 3 do 8 let
  • ideální na rozvoj jemné dětské motoriky, hmatové citlivosti
  • na učení se o ovoci a barvách
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • atraktivní francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu16*4,7*12 cm
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné