Dřevěné odrážedlo Delivery Scooter je nadčasová hračka, která je vhodná pro všechny děti od 24 měsíců. Špičkové odrážedlo v modrém provedení navrhli špičkoví designéři značky Tender Leaf přímo ve Velké Británii. Zaujme zejména chlapce, které potěší plátěná taška s nabídkou jídel v zadní části odrážedla, která jim umožní zahrát si na kurýry s donáškou jídla. Odrážedlo se vyznačuje pevnou dřevěnou konstrukcí, vydrží ve vaší rodině dlouhá léta a potěší i další generaci dětí. Funkční přední řízení umožňuje dětem snadné manévrování a zatáčení do zatáček. Dřevěná kolečka s gumovým ukončením zvyšují pohodlí při jízdě a chrání podlahu před škrábanci.
Stylové odrážedlo s pravým britským designem probouzí v dětech kreativitu, objevují svoji vlastní osobnost a zároveň se všestranně rozvíjejí. Dítě jízdou na odrážedle ze dřeva zlepšuje jemnou motoriku, zkoumáním jemného dřevěného povrchu se zvyšuje i hmatová citlivost. Díky dřevěnému odrážedlu se posiluje svalstvo na nohou a dítě se učí, jak udržet rovnováhu těla, čímž si v budoucnu usnadní jízdu na opravdovém kole. Odrážedlo má sedátko ve výšce 26 cm a jeho rozměry jsou 65*27*39 cm, maximální nosnost odrážedla je 20 kg. Díky širokému rozestupu zadních koleček je odrážedlo stabilní a dítě se cítí v bezpečí a pohodlně.
Cílem designérů Tender Leaf je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, ve kterých probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

| Věk | Od 24 měsíců |
| Rozměry produktu | 65*27*39 cm |
| Rozměry balení | 39*23*52 cm |
| Výška sedací plochy | 26 cm |
| Balení v kartonu A / N | Ano |
| Hmotnost | 4,9 kg |
| Nosnost | 20 kg |
| Barva | modrá |
| Set produktů | Ne |
| Príslušenstvo | Ne |
Načítám sety...
Načítám hodnocení...