Dřevěné odrážedlo běžící zajíc Running Rabbit Ride on Tender Leaf Toys s funkčním předním řízením od 18 měs

Popis produktu

Dřevěné odrážedlo Running Rabbit je nadčasová hračka, která je vhodná pro všechny děti od 18 měsíců. Špičkové odrážedlo ve tvaru běžícího zajíčka navrhli špičkoví designéři značky Tender Leaf přímo ve Velké Británii. Nádherná kombinace bílé a jemné tyrkysové barvy, v kombinaci s pevnou a odolnou dřevěnou konstrukcí je tím nejlepším dárkem pro každého malého závodníka, který vydrží dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Funkční přední řízení umožňuje dětem snadné manévrování a zatáčení do zatáček, s odrážedlem zažijí spoustu radostných chvil.

Stylové odrážedlo s pravým britským designem probouzí v dětech kreativitu, objevují svou vlastní osobnost a zároveň se všestranně rozvíjejí. Dítě jízdou na odrážedle ze dřeva zlepšuje jemnou motoriku, zkoumáním jemného dřevěného povrchu se zvyšuje i hmatová citlivost. Díky dřevěnému odrážedlu se posiluje svalstvo na nohách a dítě se učí, jak udržet rovnováhu těla, čímž si v budoucnu usnadní jízdu na opravdovém kole. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva je bezpečný pro každé dítě a na výrobě odrážedla se podíleli zkušení řemeslníci s dlouholetými zkušenostmi.

Nadčasové odrážedlo Tender Leaf podporuje zdravou dětskou zvědavost, učí se dívat na věci svým vlastním, jedinečným způsobem, díky motivu se zvířátkem se v nich probouzí hluboké spojení s přírodou. Odrážedlo má sedadlo ve výšce 28 cm a jeho rozměry jsou 58*33*45 cm. Jeho nosnost je 20 kg. Díky širokému rozestupu zadních koleček je odrážedlo stabilní a dítě se cítí v bezpečí a pohodlně.

Cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěné odrážedlo prvotřídní kvality
  • funkční ovládání předních koleček
  • tvar zajíčka s oušky
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf 
  • vhodný od 3 let
Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 18 měsíců
PůvodDesigned in Great Britain
Rozměry produktu58*33*45 cm
Celková výška45 cm
Rozměry balení40*21*35 cm
Výška sedací plochy28 cm
Celková délka58 cm
Balení v kartonu A / NAno
Nosnost20 kg
Barvabílá
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné