Dřevěné odrážedlo Little Bikloon Janod Pink&Purple od 12 měsíců

Popis produktu

Dřevěné odrážedlo Little Bikloon Pink&Purple je krásná hračka ze dřeva francouzské značky Janod vhodná pro děti od 12 do 36 měsíců. Výška rukojeti odrážedla je 38 cm, výška sedáku 23 cm a jeho celková délka je 56 cm. Dřevěné trojkolkové odrážedlo pro děti má pěkné fialové barevné provedení, v zadní části má dvě kolečka pro snadnější udržení rovnováhy dítěte. Kolečka jsou při jízdě tiché a nezanechají stopy ani na podlohe v domácnosti. Retro styl tříkolky je v současnosti velmi atraktivní, neodolá mu žádné děťátko. Sedadlo odrážedla má malou opěrku, což znamená pohodlné a bezpečné sezení dětí. Masivní dřevěná konstrukce z kvalitního dřeva zajistí ochranu, ale i radost a veselost pro každú dívku při jízdě na odrážedle Janod. Je to nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných barev a laků. Dopřejte dětem potěšení z jízdy na tomto dřevěném odrážedle.

Dřevěné hračky z dílny francouzských designérů hraček Janod jsou dnes ve světě velmi populární a to ne nadarmo, protože ve velké míře přispívají k optimálnímu vývoji dítěte. Dítě jízdou na odrážedle ze dřeva rozvíjí jemnou dětskou motoriku, zkoumáním dřevěných povrchů se zvyšuje i hmatová citlivost. Díky dřevěné tříkolce se posiluje svalstvo na nohou a dítě se učí jak udržet rovnováhu těla, čímž si usnadní jízdu na kole v budoucnosti. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neštípilo a použité barvy a laky na povrchové úpravě jsou zdravotně nezávadné a bezpečné. Janod je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel. Koupí odrážedla z kvalitního dřeva získáte nadčasovou hračku a sportovní pomůcku i pro další generace dětí.

Společnost Janod produkuje kvalitní dřevěné hračky s francouzským designem, které jsou jednak hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v zcela bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou značky Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

 • dřevěné odrážedlo - tříkolka s jemným povrchem
 • dřevo pochází ze zodpovědně obhospodařovaných lesů, které žádným způsobem nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
 • na povrchu hračky jsou použity zdravotně nezávadné barvy a laky
 • vhodné pro děti od 12 do 36 měsíců
 • výška rukojeti 38 cm; výška sedáku 23 cm; celková délka 56 cm
 • v retro stylu a fialovém barevném provedení
 • rozvíjí dětskou motoriku, posiluje svalstvo na nohou
 • dítě se učí udržovat rovnováhu
 • v praktickém balení
 • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
 • úžasný francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 12 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu56*34*38 cm
Celková výška38 cm
Rozměry balení49*28*32 cm
Výška sedací plochy23 cm
Celková délka56 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost4 kg
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné