Dřevěné odrážedlo Little Bikloon Janod Red & White od 12 měsíců

Doprava
Výrobce: Janod Kategorie: Odrážedla pro děti od 12 měsíců Kód: J03261
1 889
Do seznamu přání
Popis produktu

Dřevěné odrážedlo Little Bikloon Red & White je krásná hračka ze dřeva vhodná pro děti od 12 do 36 měsíců. Výška ručky odrážedla je 37 cm, výška sedáku 22,5 cm a jeho celková délka je 56 cm. Dřevěné trojkolkové odrážedlo pro děti má pěkné červeno-bílé barevné provedení, v zadní části má dvě kolečka pro snadnější udržení rovnováhy dítěte. Retro styl tříkolky je v současnosti velmi atraktivní, neodolá mu žádné děťátko. Sedadlo odrážedla má malou opěrku, což znamená pohodlné a bezpečné sezení dětí. Masivní dřevěná konstrukce z kvalitního dřeva zajistí ochranu, ale i radost a veselost pro každého chlapce nebo dívku při jízdě na odrážedle Janod. Je to nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných barev a laků.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární a to ne nadarmo, protože ve velké míře přispívají k optimálnímu vývoji dítěte. Dítě jízdou na odrážedle ze dřeva rozvíjí jemnou dětskou motoriku, zkoumáním dřevěných povrchů se zvyšuje i hmatová citlivost. Díky dřevěné tříkolce se posiluje svalstvo na nohou a dítě se učí jak udržet rovnováhu těla, čímž si usnadní jízdu na kole v budoucnosti. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neštiepilo a použité barvy a laky na povrchové úpravě jsou zdravotně nezávadné a bezpečné. Janod je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

Společnost Janod produkuje kvalitní dřevěné hračky s francouzským designem, které jsou jednak hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

 • dřevěné odrážedlo - tříkolka s jemným povrchem
 • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
 • na povrchu hračky jsou použity zdravotně nezávadné barvy a laky
 • vhodné pro děti od 12 do 36 měsíců
 • výška ručky 37 cm; výška sedáku 22,5 cm; celková délka 56 cm
 • v retro stylu a červeno-bílém barevném provedení
 • rozvíjí dětskou motoriku, posiluje svalstvo na nohách
 • dítě se učí udržovat rovnováhu
 • v praktickém balení
 • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
 • úžasný francouzský design
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 12 měsíců
PůvodDesign in France
Rozměry produktu56*34*38 cm
Celková výška38 cm
Výška sedací plochy23 cm
Celková délka56 cm
Výška ručky38 cm

Kontakt

Pole s * jsou povinné
captcha
loader  Načítám hodnocení...