Dřevěné mikádo Outdoor Eichhorn barevný bambus 41 tyčinek 50 cm dlouhé

Popis produktu

Dřevěné mikádo Outdoor od německého výrobce Eichhorn je vynikající hra, se kterou se zabaví všechny děti již od 3 let. Mikádo tvoří 41 barevných tyčinek z bambusu, které dosahují délky 50 cm a jejich průměr je 6 mm. Paličky jsou zabalené v praktickém obalu, dají se snadno přenášet, vezmete je na výlet i na dovolenou. Hra Mikádo by se měla hrát na co nejrovnější ploše – na podlaze, dlažbě, betonu či trávníku. Princip hry spočívá v položení všech tyčinek na zem. Hráči se snaží vybírat tyčinky ze země, aniž by se dotkli jiných tyčinek, které se nesmí pohnout. Dítě si zkouší svou obratnost a dovednost, snaží se získat více tyčinek než soupeř.

Při výrobě bylo použito pečlivě opracované dřevo, takže děti se výborně zabaví s produktem nejvyšší kvality. Jemný, pečlivě ošetřený povrch tyčinek z bambusu poskytne dětem při hře ten nejlepší zážitek. Mikádo si mohou zahrát se svými sourozenci, kamarády, ale i rodiči. Procvičí si jemnou motoriku, prostorové vidění a získávají zdravé sebevědomí při každé vyhrané hře. Při manipulaci s dřevěnými tyčinkami si dítě také vytváří pozitivní vztah k přírodě.

Již více než 60 let přináší německý výrobce Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry balení5*5*50 cm
Celková délka50 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,00 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.