Dřevěné sladké makronky Animal Macarons Tender Leaf Toys kuřátko, medvěd, zajíc, liška a prasátko od 2 let

Popis produktu

Dřevěné sladké makronky Animal Macarons zabaví všechny šikovné a kreativní děti od 2 let, které si rády hrají na kuchaře a cukráře. Nádherná sada 5 makronek je vyhotovena v různých zvířecích motivech, takže nadchnou chlapce a dívky na první pohled. Mezi nimi najdou kuřátko, medvěda, králíčka, lišku a prasátko. Pečlivě vypracované detaily a vysoká úroveň zpracování potěší malé cukráře, přičemž má každá makronka samostatnou barevnou výplň, tak jako skutečné makronky. Nádherné makronky ze dřeva navrhli špičkoví designéři Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a na výrobě se podíleli zkušení řemeslníci.

Syté barvy a originální britský design na cukrovinkách podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Makronky vydrží vašim nejmenším dlouhá léta a potěší se jimi i další generace dětí. Sourozenci a kamarádi si zahrají hry na cukráře, s makronkami si zahrají nejen samostatně, ale poslouží jim i jako doplněk k dětským kuchyňkám, obchůdkům a restauracím. Dřevěné makronky jsou produktem nejvyšší kvality, hrou s dřevěnými doplňky si děti zlepšují jemnou motoriku, komunikační schopnosti, logické myšlení a představivost. Tato sada okouzlí nejen děti, ale i dospělé, ozdobí každý dětský pokojíček a vytvoří útulnou atmosféru.

Každý z dílů je precizně vypracován do nejmenších detailů, děti budou každý den objevovat nové herní možnosti. Dřevěné sladkosti v sobě nesou poselství tradičních britských tradic, rozvíjejí v dětech estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, nabírají sebevědomí a kreativně se realizují. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost.

Cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěná sada makronek ve tvaru zvířátek
  • 5dílná sada
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodné od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu25*6*3 cm
Rozměry balení7*3*26 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.