Dřevěné magnetické puzzle Mikuláš na saních Janod vertikální v dárkovém balení 9 dílů od 18 měsíců

Popis produktu

Dřevěné magnetické puzzle Mikuláš na saních je pěkná hračka ze dřeva vhodná pro děti od 18 měsíců. Dřevěné vertikální puzzle s milým zimním motivem Svatého Mikuláše na saních potěší děti na Mikuláše, pod vánočním stromečkem nebo udělají radost v kterýkoliv den. Magnetická skládačka ze dřeva má zářivé barvy a odráží unikátní francouzský design Janod. Magnetické puzzle mají rozměry 30*20 cm a sestávají z 9 dřevěných dílků, ze kterých si dítě skládá pomocí magnetu krásný obrázek s Mikulášem, sobem se saněmi a zimní scenérií. Puzzle si dítě uloží na světle modrou podložku a získá tím pěknou dekoraci do svého pokojíčku. Dřevěná skládačka s magnetem je ideální pro rozvoj jemné dětské motoriky, na učení se barev, zkoumání principu magnetů a koordinace oko-ruka.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární a to ne nadarmo. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná dětská motorika, koordinace, zkoumáním dřevěných povrchů se zvyšuje a rozvíjí hmatová citlivost. Všechny hračky francouzské značky Janod mají edukační charakter, přispívají k mentálnímu rozvoji dítěte. Hračky a doplňky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Vertikální magnetické puzzle z dřeva s obrázkem Mikuláše na saních jsou dodávány v dárkovém balení. Dopřejte tuto jednoduchou a přece tak zajímavou hračku svým nejmenším a zajistěte jim zábavu na dlouhou dobu.

Renomovaná francouzská společnost Janod vyvíjí prvotřídní dřevěné hračky pro děti, které jsou jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí, mají veselé barvy a hebký povrch. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neštípilo a použité barvy a laky na povrchové úpravě jsou zdravotně nezávadné a bezpečné. Hračky pro děti Janod splňují ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v zcela bezpečné atmosféře. Kromě maximální bezpečnosti jsou hračky Janod charakterizovány i atraktivním provedením a dětem po celém světě přinášejí spoustu zábavy už dlouhá léta. Magnetické puzzle Mikuláš na saních je nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím, vyrobena je z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev. Vertikální magnetické puzzle z dřeva s obrázkem Mikuláše na saních jsou dodávány v dárkovém balení.

Vlastnosti

  • dřevěné magnetické puzzle Mikuláš na saních
  • 9 dílků
  • vhodné pro děti od 18 měsíců
  • dřevo pochází ze zodpovědně obhospodařovaných lesů, které žádným způsobem nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • rozměry 30*20 cm
  • ideální pro rozvoj jemné dětské motoriky, koordinace oko-ruka
  • v zářivých barvách
  • splňují nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • nadčasový francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu30*20 cm
MagnetickéAno
Počet dílků9
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...