Dřevěné magnetické puzzle Happy Garden Magneto Janod 9 dílků od 18 měsíců

Popis produktu

Puzzle Happy Garden Magneto z dílny výrobce Janod jsou úžasná dřevěná a magnetická hračka v jednom. Je vhodná pro děti od 18 do 36 měsíců. Dřevěné puzzle pro děti má krásný motiv zvířátek v zahradě, má rozměry 22,5*20*1 cm. Po vyjmutí jednotlivých dílků se ukáží stíny zvířátek. Dřevěná hračka je ideální pro rozvoj jemné dětské motoriky, na učení se barev, zkoumání principu magnetů a koordinace oko-ruka. Dopřejte tuto jednoduchou a přece tak zajímavou hračku svým nejmenším a zajistěte jim zábavu na dlouhou dobu. Magnetické puzzle se zahradními zvířátky je nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární a to ne nadarmo. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná dětská motorika, koordinace, zkoumáním dřevěných povrchů se zvyšuje a rozvíjí hmatová citlivost. Všechny hračky Janod mají edukační charakter, přispívají k mentálnímu rozvoji dítěte. Hračky a doplňky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neštiepilo a použité barvy a laky na povrchové úpravě jsou zdravotně nezávadné a bezpečné. Janod je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

Janod je společnost, jejíž historie sahá do roku 1970 a zabývá se vývojem prvotřídních hraček pro děti s francouzským designem. Jsou to nejen zábavné hračky, ale i prostředky na rozvoj inteligence dětí. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v zcela bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou značky Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • dřevěné magnetické puzzle
  • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • vhodná pro děti od 18 do 36 měsíců
  • rozměry 22,5*20*1 cm
  • ideální na rozvoj jemné dětské motoriky, koordinace oko-ruka
  • v pestrých barvách, které děti zaujmou
  • v praktickém balení
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 18 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu22,5*20*1 cm
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné