Dřevěné magnetické hodiny s beruškou Ladybug Teaching Clock Tender Leaf Toys závěsné s 12 tečkovanými čísly

Popis produktu

Dřevěné magnetické hodiny Ladybug Teaching Clock překvapí a potěší všechny děti od 3 let. Originální hodiny ve tvaru berušky s pohyblivými ručičkami obsahují 12 magnetických čísel, která se děti naučí vkládat na správné místo na hodinách. Tímto způsobem se nejen naučí pracovat s čísly, ale také získají krásný doplněk do dětského pokojíčku, který si pověsí na stěnu. Stylové dřevěné hodiny prověří zručnost malého opraváře, který stráví radostné chvíle při skládání svých prvních hodin. Hodiny navrhli špičkoví designéři Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a na výrobě se podíleli zkušení řemeslníci.

Syté barvy a originální britský design na závěsných hodinách podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Dřevěná hračka vydrží vašim nejmenším dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Sourozenci a kamarádi si zahrají hry na opraváře, budou nastavovat správný čas na hodinách a učí se pracovat s čísly. Hodiny s čísly jsou produktem nejvyšší kvality, hrou s dřevěnými doplňky si děti zlepšují jemnou motoriku, komunikační schopnosti, logické myšlení a představivost. Tato souprava okouzlí nejen děti, ale i dospělé, zkrášlí pokojíček a vytvoří útulnou atmosféru.

Každý z dílů je precizně vypracován do nejmenších detailů, děti budou každý den objevovat nové herní možnosti. Barevné doplňky v sobě nesou poselství tradičních britských tradic, rozvíjejí v dětech estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, nabírají sebevědomí a kreativně se realizují. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost.

Cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže se vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěná stavebnice hodin
  • 12dílná souprava s magnetickými čísly
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf Toys 
  • vhodné od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu22*27*3 cm
Rozměry balení23*3*28 cm
MagnetickéAno
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle13
Barvačervená
Set produktůNe
gift SS2024TL4721 Drevený králik,TL4722 Drevený zajac,TL4723 Drevený ježko,TL4724 Drevená líška,TL4725 Drevená srnka,TL4726 Drevená veverička,TL4727 Drevená lasica,TL4728 Drevený jazvec
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.