Dřevěné magnetické figurky Princezny Funny Magnets Janod 3 ks od 18 měsíců

Popis produktu

Dřevěné magnetické figurky Funny Magnets Princezny jsou krásné hračky ze dřeva vhodné pro holčičky od 18 do 36 měsíců. Sada 3 dřevěných figurek Princezny s magnetem má veselé barevné provedení. Je to sada 3 panenek, z nichž každá se skládá ze 3 magnetických dílků. Výše jedné postavičky je 14 cm. Tato úžasná dřevěná hračka francouzské značky Janod umožní vašim dětem rozebírat, míchat a skládat jednotlivé princezny v různých kombinacích, zabaví se při ní dlouhou dobu. Hra zábavnou formou rozvíjí schopnost tvořit asociace, představivost a jemnou motoriku. Také zábavným způsobem objevují princip magnetů. Celý set dřevěných hraček s magnetem obsahuje dohromady 9 dílků. Dřevěné magnetické figurky pro děti jsou nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární a to ne nadarmo. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním dřevěných povrchů se zvyšuje a rozvíjí hmatová citlivost. Všechny hračky Janod mají edukační charakter, přispívají k mentálnímu rozvoji dítěte. Hračky a doplňky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neštiepilo a použité barvy a laky na povrchové úpravě jsou zdravotně nezávadné a bezpečné. Janod je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

Francouzská značka Janod je symbolem prvotřídních dřevěných hraček, které jsou inspirované francouzským designem. Jsou to hračky, které jsou nejen zábavné, ale přispívají také k rozvoji inteligence dítěte. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v zcela bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobce Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • 3 dřevěné magnetické figurky
  • celkem 9 dílků
  • dřevo pochází ze zodpovědně obhospodařovaných lesů, které žádným způsobem nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • vhodné pro děti od 18 do 36 měsíců
  • ideální na rozvoj jemné dětské motoriky, fantazie
  • v pestrých barvách, které děti zaujmou
  • splňují nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • nádherný francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu8*1,5*14 cm
Rozměry balení32,5*4,5*25 cm
MagnetickéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,31 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...