Dřevěné magnetické figurky Dolls Funny Magnet Janod 4 ks od 18 měsíců

Popis produktu

Figurky Funny Magnet Dolls jsou nádherné hračky ze dřeva od výrobce Janod. Jsou vhodné pro děti od 18 do 36 měsíců. Panenky tvořící soupravu dřevěných hraček jsou vyrobeny v pestrých barvách, které upoutají každé dítě. Je to sada 4 pěkných panenek, z nichž každá obsahuje 3 magnetických dílků. Tato úžasná dřevěná hračka umožní vašim dětem rozebírat, míchat a skládat jednotlivé postavičky v různých kombinacích, zabaví se při ní dlouhou dobu. Hra zábavnou formou rozvíjí schopnost tvořit asociace, představivost a jemnou motoriku. Také zábavným způsobem objevují princip magnetů. Celý set dřevěných hraček obsahuje dohromady 12 dílků. Dřevěné figurky pro děti jsou nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární a to ne nadarmo. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním dřevěných povrchů se zvyšuje a rozvíjí hmatová citlivost. Všechny hračky Janod mají edukační charakter, přispívají k mentálnímu rozvoji dítěte. Hračky a doplňky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neštiepilo a použité barvy a laky na povrchové úpravě jsou zdravotně nezávadné a bezpečné. Janod je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

Janod je synonymem prvotřídních dřevěných hraček, které jsou inspirované francouzským designem. Jsou to hračky, které jsou nejen zábavné, ale přispívají také k rozvoji inteligence dítěte. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou francouzské značky Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • 4 dřevěné magnetické figurky
  • 12 dílků
  • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • vhodné pro děti od 18 do 36 měsíců
  • ideální na rozvoj jemné dětské motoriky, fantazie
  • v pestrých barvách, které děti zaujmou
  • splňují nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • nádherný francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu9*1,5*15 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...