Dřevěné loutkové divadlo Puppet Theatre Eichhorn s pohádkovou scénou a oponou 110 cm výška

Popis produktu

Dřevěné loutkové divadlo Puppet Theatre od německého výrobce Eichhorn je skvělým dárkem pro všechny chlapce a dívky od 3 let. Originální loutkové divadlo tvoří rám z pevného a kvalitního bukového dřeva a je ozdobeno ozdobným nápisem Showtime a obrázkem veselého šaška. Dítě se tak může ve svém pokojíčku připravovat na divadelní vystoupení s loutkami, které předvede svým rodičům, kamarádům a sourozencům v příjemné atmosféře. Divadelní loutky nejsou součástí balení.

Malé herce nadchne možnost umístit za účinkujícími loutkami pohádkovou scénu, která zobrazuje královský hrad nebo ulice královského městečka. Dítě si tak přizpůsobí scénu podle svých představ, vymyslí si vlastní příběh a zahraje ho svým blízkým. Divadelní hry všestranně rozvíjejí vaše děti, které si zlepšují komunikační schopnosti a řečnický projev, také jemnou motoriku při znázorňování veselých a dramatických situací. Učí se nazpaměť repliky a rozvíjejí si logické myšlení při plánování svých vystoupení.

Po každém potlesku získávají zdravé sebevědomí a dokáží lépe improvizovat. Při výrobě a zpracování dřeva byly dodržovány nejvyšší standardy kvality, hračka splňuje i přísná kritéria kvality, je bezpečná pro hru nejmenších dětí. Rozměry produktu jsou 28*64*110 cm, celková výška divadla je 110 cm. Divadlo se žlutou oponou vydrží bavit děti na dlouhá léta, potěší i další generaci. Je to také výborná hračka do předškolních zařízení, kterou budou děti naplno využívat při různých představeních.

Již více než 60 let přináší německý výrobce Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů, k výrobě hračky použito výhradně 100% dřevo FSC® získané udržitelným lesnictvím v Bavorském lese. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadítě
VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu28*64*110 cm
Celková výška110 cm
Rozměry balení4*61*65 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,40 kg
Note100% FSC recycled
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.