Dřevěné lesní schody Forest Step Tender Leaf Toys s úložným prostorem na hračky

Popis produktu

Dřevěné lesní schody Forest Step jsou nádherným doplňkem do dětského pokojíčku a potěší chlapce i dívky od 3 let. Originální lesní schody navrhli špičkoví designéři značky Tender Leaf přímo ve Velké Británii. Dřevěné schody v jemné béžové a zelené barvě jsou vyrobeny z prvotřídního dřeva, přičemž obsahují úložný prostor pod vrchním schůdkem, do kterého si mohou děti ukrýt oblíbené hračky. Dětské schůdky zapadnou do každého dětského pokojíčku, který díky nim bude vypadat ještě útulnější. Je to nadčasový nábytek, který potěší i další generace dětí. Pevné schody jsou ozdobeny obrázkem ptáčka, který vytváří originální spojení s přírodou.

Dětské schody mají na bocích úchopy, takže se dají snadno přenášet a pomůhou dětem dosáhnout na výše položené věci. Schody ze dřeva se dají kombinovat s dalším nábytkem a doplňky od Tender Leaf. Pevné a stabilní schůdky s pravým britským designem mají jemné linie a hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva, bezpečného pro každé dítě. Na jejich výrobě se podíleli zkušení řemeslníci s dlouholetými zkušenostmi. Rozměry produktu jsou 33*37*29 cm, přičemž celková výška schůdků je 29 cm.

Cílem designérů Tender Leaf je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěné schůdky s úložným prostorem
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf
  • vhodné od 3 let
Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in Great Britain
Rozměry produktu33*37*29 cm
Celková výška29 cm
Rozměry balení42*37*5 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost3,3 kg
Barvazelená
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné