Dřevěné lehátko pro děti Outdoor Kids Sunchair Eichhorn s pruhovaným potahem skládací s UV filtrem nosnost 40 kg

Popis produktu

Dřevěné lehátko pro děti Outdoor Kids Sunchair od německého výrobce Eichhorn představuje vynikající dárek pro všechny děti od 3 let, které rády tráví čas v zahradě se svými blízkými. Nadčasové lehátko je vyrobeno z prvotřídního bukového dřeva a zelenobílý proužkovaný potah z kvalitního textilu má nosnost až 40 kg. Lehátko se dá velmi snadno složit, nezabírá mnoho místa. Pevná dřevěná konstrukce je velmi stabilní, vydrží dlouhá léta a potah se pyšní UV filtrem, díky čemuž si zachová své krásné barvy i po dlouhém čase.

Německá kvalita a originální design lehátka potěší chlapce i dívky. Skládací lehátko je velmi pohodlné, děti na něm vydrží dlouho sedět, dá se nastavit na 3 různých úrovních pro maximální komfort. Vaši nejmenší ho využijí při jakékoliv příležitosti, při oslavách a návštěvách, opalování, mohou si na něm vychutnat svačinu nebo hrát hry. Stylové lehátko ze dřeva je zároveň výborným ozdobným doplňkem do každé zahrady, pomáhá dětem vytvářet si jedinečné pouto s přírodou. Šířka sedáku je 30 cm.

Již více než 60 let přináší německý výrobce Eichhorn chlapcům a dívkám fantastické dřevěné hračky, které plné míře podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů, k výrobě hračky použito výhradně 100% dřevo FSC® získané udržitelným lesnictvím v Bavorském lese. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry balení101*4*43 cm
Výškově nastavitelnéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,05 kg
Nosnost40 kg
Barvazelená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.