Dřevěné kuželky Rainbow Janod barevné 9 kusů od 5 let

Popis produktu

Janod barevné dřevěné kuželky Rainbow tvoří pěknou dřevěnou soupravu pro děti, která je vhodná na hraní od 5 let. Dřevěné kuželky mají různé veselé barvy, které děti zaujmou. Celkem je v balení 9 kuželek a 2 dřevěné koule, které slouží k jejich srážení. Děti se s touto dřevěnou sadou kuželek zabaví na dlouhou dobu, protože má opravdu realistické provedení. Při hře s kuželkami se rozvíjí nejen dětská motorika, ale i jistý smysl pro spolupráci a týmovou hru. Srážením kuželek děti objevují jak věci fungují, objevují zákony fyziky a rozvíjí se jejich myšlení. Set dřevěných kuželek pro děti je nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím po sobě, je vyrobena z kvalitního a odolného dřeva.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární a to ne nadarmo. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním dřevěných povrchů se zvyšuje a rozvíjí hmatová citlivost. Všechny hračky Janod mají edukační charakter, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neštiepilo. Díky použitým materiálům a jedinečnému designu je dřevěná hračka Janod nadčasová, bude atraktivní a zajímavá i po několika letech. Janodje držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

Společnost Janod produkuje kvalitní dřevěné hračky s francouzským designem, které jsou jednak hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • 9 dřevěných kuželek s 2 koulemi
  • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
  • vhodné pro děti od 5 let
  • výška jedné kuželky 19 cm
  • v pestrém barevném provedení
  • ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
  • rozvíjejí dětskou motoriku, smysl pro spolupráci a týmovou hru
  • v praktickém balení
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • krásný francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 5 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu11*11*19 cm
Celková výška19 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...