Dřevěné kuřátko Pull Along Janod na tahání od 12 měsíců

Popis produktu

Janod dřevěné kuřátko na tahání Pull Along je pěkná hračka ze dřeva vhodná pro děti od 12 do 36 měsíců. Dřevěná tahací hračka má pestré barvy a nádherný design, díky čemuž je to ideální dárek pro vaše nejmenší. Dřevěné kolečka na hračce zajistí hladkou jízdu na různých površích, součástí je šňůrka, díky čemuž si ji děťátko snadno chytí do ruky a může se vydat na dobrodružné cesty venku. Kuřátko ze dřeva se bude líbit dětem několika generací, protože jeho design je nadčasový. Děti si prostřednictvím kuřátka rozvíjejí motoriku rukou, poznávají barvy a tvary, je to skvělý společník na hru dnu, ale i venku. Dřevěné tahací kuřátko je vyrobeno z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných a odolných barev.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární a to ne nadarmo. Všechny dřevěné hračky Janod mají jistý vzdělávací význam, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním dřevěných povrchů se zvyšuje a rozvíjí hmatová citlivost. Použité materiály, jedinečný design, jemný povrch a pestré barvy zaručí, že se s kuřátkem Janod vaše ratolesti nikdy nebudou nudit. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neštiepilo. Janod je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

Francouzská společnost Janod se zabývá vývojem originálních dřevěných hraček s francouzským designem. Hračky tohoto výrobce jsou nejen velmi zajímavé a zábavné, ale přispívají také k rozvoji dětské inteligence. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Kvalitu Janod dokazují i ​​několik mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • dřevěné kuřátko na tahání
  • s dřevěnými kolečky
  • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
  • vhodná pro děti od 12 do 36 měsíců
  • ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
  • rozvíjí dětskou motoriku, fantazii
  • děti se učí poznávat barvy, tvary
  • má pestré barvy na zaujetí děťátka
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • francouzský design
Doprava 79
Technické parametry
VěkOd 12 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu15,5*5,5*13 cm
Rozměry balení17*7*14 cm
Hmotnost0,29 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...