Dřevěné krmítko pro veverku Outdoor Feeding Squirell House Eichhorn 'sestav a vymaluj' barvičkami od 6 let

Popis produktu

Dřevěné krmítko pro veverku Outdoor Feeding Squirell House od německého výrobce Eichhorn je nádherná kreativní hračka, která je jako stvořená pro všechny chlapce a dívky od 6 let. Nadčasové krmítko je vyrobeno z prvotřídního lipového dřeva, které je příjemně hladké na dotyk. V tvůrčí sadě „Sestav a vymaluj“ najdou chlapci a dívky štětec a 6 barev, se kterými vymalují krmítko přesně podle své fantazie. Rozhodnou se, jaká barva je nejvhodnější pro střechu, na boční strany mohou namalovat veverku, vše záleží jen na jejich šikovnosti. Při stavění krmítka si rozvíjí jemnou motoriku, logické myšlení a technickou představivost, zabaví se s ním na dlouhé hodiny.

Po sestavení získají krásně krmítko s rozměry 17*18*15 cm, do kterého mohou nasypat oříšky a jiné pochoutky pro veverky. Krmítko lze klasicky zavěsit na stěnu nebo na strom, v zadní části má otvor pro úchyt. Stavebnice krmítka má příznivý vliv na vývoj dítěte, zvyšuje aktivitu jeho mozku, formuje jeho osobnost, dovednosti i schopnosti. Vyznačuje se originálním designem a nejvyšší německou kvalitou, díky níž vydrží ve vaší rodině dlouhá léta. Podněcuje v dětech kreativní a abstraktní myšlení, získávají cit pro estetiku a vytvářejí si pozitivní vztah k přírodě. Krmí veverky, pozorují jejich zvyky a učí se rozpoznávat jednotlivé druhy.

Již více než 60 let přináší německý výrobce Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • Sestav a vymaluj – krmítko pro veverky
  • sada 6 barev a štětec
  • špičková německá kvalita od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodná od 6 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 6 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu17*18*15 cm
Rozměry balení7*29*20 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,0 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.