Dřevěné krmítko pro ptáčky Outdoor Feeding House Eichhorn Sestav a vymaluj – se štětcem a barvami od 6 let

Popis produktu

Dřevěné krmítko pro ptáčky Outdoor Feeding House od německého výrobce Eichhorn je špičková hračka, která potěší všechny šikovné děti již od 6 let. Nadčasové krmítko je vyrobeno z kvalitního lipového dřeva, které je příjemně hladké na dotyk. V tvůrčí sadě Poskládej a vymaluj najdou chlapci a dívky štětec a 6 barev, se kterými snadno vymalují krmítko přesně podle svých představ. Rozhodnou se, jaká barva je nejvhodnější pro střechu, na boční strany mohou namalovat ptáčky, vše záleží jen na jejich fantazii a šikovnosti. Při práci s domečkem si rozvíjí jemnou motoriku, logické myšlení a technickou představivost, zabaví se s ním na dlouhé hodiny.

Po sestavení získají krásné krmítko o rozměrech 14*14*24 cm, do kterého mohou nasypat ptačí zob. Krmítko lze klasicky zavěsit na stěnu nebo na strom na šňůrce. Stavebnice krmítka má příznivý vliv na vývoj dítěte, zvyšuje aktivitu jeho mozku, formuje jeho osobnost, dovednosti i schopnosti. Vyznačuje se originálním designem a nejvyšší německou kvalitou, díky níž vydrží ve vaší rodině dlouhá léta. Podněcuje v dětech kreativní a abstraktní myšlení, získávají cit pro estetiku a vytvářejí si pozitivní vztah k přírodě. Krmí ptáčky, pozorují jejich zvyky a učí se rozpoznávat jednotlivé druhy.

Již více než 60 let přináší německý výrobce Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plné míře podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů, k výrobě hračky použito výhradně 100% dřevo FSC® získané udržitelným lesnictvím v Bavorském lese. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • Poskládej a vymaluj – krmítko pro ptáky
  • sada 6 barev a štětec
  • špičková německá kvalita od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodné od 6 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 6 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu14*14*24 cm
Rozměry balení7*30*20 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,72 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.