Dřevěné kostky Feel and Sound Blocks Eichhorn vzorované 20 kusů 4 kostky s texturou a 2 zvukové velikost 40 mm od 12 měsíců

Popis produktu

Dřevěné kostky Feel and Sound Blocks od německého výrobce Eichhorn jsou skvělou volbou pro všechny chlapce a dívky již od 12 měsíců. Moderní sada obsahuje 20 barevných kostek o velikosti 4 cm, díky kterým si dítě při skládání různých staveb procvičí jemnou motoriku, prostorové vidění a logické myšlení. Mezi kostkami se skrývají 4 kostky s texturou, které zlepší u dětí vnímání a citlivost na různé typy povrchů a 2 zvukové kostky, s nimiž se naučí rozlišovat nové zvuky. Jsou vyrobeny z kvalitního bukového dřeva, vydrží ve vaší rodině dlouhá léta a potěší i další generace dětí.

Německý design a prvotřídní kvalita dřevěných kostek podněcují v dětech rozvoj fantazie a představivosti, formují jejich osobnost a individualitu. Zahraje si s nimi i několik dětí, sourozenci i kamarádi. Hra s kostkami Eichhorn vytváří při hře kreativní atmosféru, děti si zlepšují i technickou představivost, učí se rozlišovat nové barvy, tvary a zvuky. Nadčasové kostky umožňují dětem objevovat každý den nové herní možnosti. Zároveň si rozvíjejí estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, nabírají sebevědomí po každé dokončené stavbě. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost. Souprava kostek je vhodná i do předškolních zařízení.

Již více než 60 let přináší německý výrobce Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů, k výrobě hračky použito výhradně 100% dřevo FSC® získané udržitelným lesnictvím v Bavorském lese. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • sada 20 dřevěných kostek
  • 4 kostky s texturou a 2 zvukové kostky
  • německý design a kvalita
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • německý výrobce Eichhorn
  • vhodné od 12 měsíců
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry balení4*20*16 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,85 kg
Note100% FSC recycled
Velikost kostky40 mm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.