Dřevěné kostky lesní školka Nursery Blocks Tender Leaf Toys s malovanými obrázky a funkcemi 12 dílů od 18 měsíců

Popis produktu

Dřevěné kostky Nursery je skvělá volba pro všechny děti již od 18 měsíců, na jejímž vývoji se podíleli špičkoví designéři značky Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii. Dřevěné kostky s motivem lesní školky obsahují 12 dílů, které jsou ozdobeny malovanými obrázky, ze kterých si děti budou skládat nádherné stavby. Díky kvalitním kostkám v plátěném sáčku si děti vyzkouší svou zručnost a šikovnost, rozvíjejí si jemnou motoriku, smysl pro rovnováhu a koordinaci ruka-oko.

Dřevěné kostky jsou vyrobeny z pečlivě zpracovaného dřeva a jemné linie v kombinaci se sytými barvami působí na děti uklidňujícím dojmem a zároveň v nich probouzejí fantazii a představivost. Hračka ze dřeva okouzlí děti pravým britským designem a na její výrobě se podíleli i zkušení řemeslníci, kteří si dali záležet na každém jednom detailu. Jednotlivé tvary a barvy působí nadčasově, nesou v sobě vlastní hlubokou myšlenku, v dětech se probouzí estetické cítění a vytváří při hře neopakovatelnou atmosféru. Množství herních možností zabaví vaše nejmenší na dlouhé roky, přičemž poslouží i dalším generacím dětí.

Cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěné kostky lesní školka
  • kvalitní hračka pro všestranný rozvoj dětí
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • nadčasová hračka Tender Leaf Toys 
  • vhodný od 18 měsíců
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu25*18*3 cm
Celková výška25 cm
Rozměry balení14*4*21 cm
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle12
Barvazelená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.