Dřevěné kostky Kubix - 40 Blocks Janod písmenka a čísla 40 ks od 24 měsíců

Popis produktu

Janod dřevěné kostky Kubix - 40 Blocks jsou pěkná dřevěná hračka vhodná pro děti od 2 do 6 let. Dřevěná stavebnice je tvořena 40 kostkami, které mají velikost 3,5 cm. Dřevěné kostky mají různé pestré barvy, na každé kostce je buď písmeno abecedy nebo číslice. Souprava dřevěných kostek je skvělá hračka pro malé architekty, kteří rádi plánují a staví všelijaké stavby. Barevné kostky pro děti podporují rozvoj fantazie, představivosti, konstrukčních schopností, jemné i hrubé motoriky. Kromě toho dřevěná hračka poslouží na učení se barev, čísel a písmen, také na rozvoj prostorového a logického myšlení. Dětské dřevěné kostky zajistí všestranný rozvoj dítěte, je to nadčasová hračka, vyrobená z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných a odolných barev.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární, protože ve velké míře ovlivňují vývin dětí. Všechny dřevěné hračky Janod mají jistý vzdělávací význam, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná motorika dětí, zkoumáním dřevěných povrchů se rozvíjí i hmatová citlivost rukou. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se na něm nedělali třísky. Janod je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel. Úžasný design, barevné provedení, jemný dřevěný povrch a široké možnosti využití jsou zárukou toho, že vaše děti se s dřevěnou sadou kostek Janod nebudou nikdy nudit. Hračce ze dřeva neodolají kluci, ale i dívky.

Janod je renomovaná francouzská společnost zabývající se vývojem prvotřídních dřevěných hraček pro děti, které jsou jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí, mají veselé barvy a hebký povrch. Hračky pro děti Janod splňují ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v zcela bezpečné atmosféře. Kromě maximální bezpečnosti jsou hračky Janod charakterizovány i atraktivním provedením a dětem po celém světě přinášejí spoustu zábavy už dlouhá léta. Kvalitu této francouzské značky dokazují i ​​několik mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • dřevěné kostky s abecedou a čísly
  • 40 kusů kostek o velikosti 3,5 cm
  • pestrobarevné provedení
  • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
  • vhodné pro děti od 2 do 6 let
  • ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
  • rozvíjejí dětskou motoriku, hmatovou citlivost, logické a prostorové myšlení, fantazii a představivost
  • děti se učí abecedu, čísla
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • francouzský design
Doprava 79
Technické parametry
VěkOd 24 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu3,5 cm kocka
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...