Dřevěné didaktické kostky se zvukem Baby HIPP Sound Blocks Eichhorn s plyšovým oslíkem 8 dílů od 12 měsíců

Popis produktu

Dřevěné didaktické kostky Baby HIPP Sound Blocks od německé značky Eichhorn jsou perfektním dárkem pro děti již od 12 měsíců. Didaktická sada obsahuje figurku plyšového oslíka a 7 kostek různých tvarů a barev, které děti potěší i zvukovými funkcemi, takže se je děti naučí rozeznávat i podle sluchu. Při hře si procvičí jemnou motoriku, prostorové vidění a logické myšlení. Kostky jsou vyrobeny z prvotřídního bukového dřeva, takže vydrží ve vaší rodině dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Didaktické kostky jsou oficiálně licencovaný produkt z nové kolekce ve spolupráci s prémiovou značkou HIPP, která se zaměřuje na výrobu dětského jídla v nejvyšší BIO kvalitě.

Německý design a vysoká kvalita dřevěných kostek podněcují v dětech rozvoj fantazie a představivosti, formují jejich osobnost a individualitu. Zahraje si s nimi i několik dětí, sourozenců a kamarádů. Hra s kostkami Eichhorn pomáhá dětem zlepšovat technickou představivost, učí se rozlišovat nové tvary, barvy a zvuky. Nadčasové kostky umožňují dětem objevovat každý den nové herní možnosti, získávají sebevědomí po každé dokončené stavbě. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost. Sada kostek je vhodná i do předškolních zařízení.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií

Vlastnosti

  • 7 barevných kostek a figurka plyšový oslík
  • kostky se zvukovými funkcemi
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • německý design od Eichhorn
  • vhodné od 12 měsíců

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
Rozměry produktu4*15*15 cm
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.