Dřevěné kostky Nature and Coloured Wooden Blocks Eichhorn mix barevné a natural 60 kusů velikost 25 mm od 12 měs

Popis produktu

Dřevěné kostky Nature and Coloured Wooden Blocks od německého výrobce Eichhorn je perfektní sada 60 kostek o velikosti 2,5 cm, které zaujmou každé dítě již od 12 měsíců. Mix kostek v přírodních i barevných tvarech nabídne chlapcům a dívkám nové možnosti při stavění různých druhů staveb. Při hře si procvičí jemnou motoriku, prostorové vidění a logické myšlení. Kombinace klasických a barevných kostek vytvoří v pokojíčku veselou přírodní atmosféru. Jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího bukového dřeva, takže vydrží ve vaší rodině dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Přicházejí v praktickém boxu se šňůrkou, takže se dají snadno uskladnit a přenášet.

Německý design a špičková kvalita dřevěných kostek podněcují v dětech rozvoj fantazie a představivosti, formují jejich osobnost a individualitu. Zahraje si s nimi i několik dětí, sourozenci a kamarádi. Hra s kostkami Eichhorn pomáhá dětem zlepšovat technickou představivost, učí se rozlišovat nové tvary a barvy. Moderní kostky umožňují dětem objevovat každý den nové herní možnosti. Také si rozvíjejí estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, získávají zdravé sebevědomí po každé dokončené stavbě. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost. Souprava kostek je vhodná i do předškolních zařízení.

Již více než 60 let přináší německý výrobce Eichhorn chlapcům a dívkám fantastické dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů, k výrobě hračky použito výhradně 100% dřevo FSC® získané udržitelným lesnictvím v Bavorském lese. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • sada 60 kostek
  • klasické přírodní i barevné varianty
  • německý design a kvalita
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • německý výrobce Eichhorn
  • vhodné od 12 měsíců
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry balení12*19*24 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,06 kg
Note100% FSC recycled
Velikost kostky25 mm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.